WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ W JEDNYM NARZĘDZIU

Wykorzystaj integrację cyfrową. Pozwól naszym rozwiązaniom pracować dla Ciebie.|Zacznij oszczędzać pieniądze i zasoby, zarządzając działaniami GRC za pomocą AdaptiveGRC.|Skorzystaj z AdaptiveGRC, zwiększ GRC swojej firmy!|Pożegnaj się z błędami danych. Mamy narzędzie, które pomoże Ci pozbyć się ich na zawsze.

Wypełnij formularz, aby umówić się na demo AdaptiveGRC

  Administratorem Twoich danych osobowych jest C&F S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności C&F S.A.

  O Nas

  Co wyróżnia AdaptiveGRC?

  Platforma AdaptiveGRC pozwala skutecznie usprawnić zarządzanie ryzykiem oraz zgodnością na każdym poziomie w Twojej organizacji. Pełna konfigurowalność umożliwia dostosowanie do wewnętrznych procesów i standardów firmy, a intuicyjny interfejs, bieżący dostęp do danych w czasie rzeczywistym pozwala łatwo i szybko monitorować oraz zarzadzać kluczowymi działaniami z zakresu GRC.

  1
  Pełna koordynacja działań GRC
  2
  Pełne dostosowanie do Twoich potrzeb
  3
  Przyjazny
  interfejs
  4
  Skalowalność
  5
  Kompleksowe funkcje raportowania
  JAK TO DZIAŁA?

  Wszystko w jednym narzędziu!

  Ten film wyjaśnia, w jaki sposób AdaptiveGRC wspiera organizacje w realizowaniu zadań GRC - m.in. w zarządzaniu ryzkiem, nadzorowaniu zgodności z przepisami, czy w przeprowadzaniu audytu wewnętrznego. Modułowa budowa narzędzia pozwala zarządzać kluczowymi obszarami firmy w zintegrowany sposób.

  Poznaj możliwości AdaptiveGRC.
  Zobacz, jak poprawi to efektywność pracy w Twojej firmie. Obejrzyj wideo!