Narzędzie wspierające wypełnienie ankiety BION.

Chcesz mieć poczucie pełnej kontroli nad procesem BION i systematyzować prace rok do roku? |Chcesz na bieżąco wiedzieć na jakim etapie jest proces wypełniania kwestionariuszy BION?|Chcesz podzielić prace związane z wypełnieniem
i akceptacją ankiety BION na kilkunastoosobowy zespół?
|Chcesz mieć pewność, że odpowiedzi Twojej organizacji są spójne
i rzetelnie przygotowane?
|Chcesz mieć łatwy dostęp
i porównywać odpowiedzi z poprzednich lat w jednym miejscu?

Poznaj AdaptiveBION
Wyślij formularz lub zadzwoń +48 609 189 058

  Administratorem Twoich danych osobowych jest C&F S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności C&F S.A.

  AdaptiveBION

  Proces BION w narzędziu AdaptiveBION

  1.
  Porównanie kwestionariuszy

  Dzięki AdaptiveBION otrzymasz porównanie kwestionariuszy – bieżących z rokiem poprzednim, a zaimportowane dane będą miały utworzone połączenia pomiędzy pytaniami zgodnymi. Dzięki temu udzielając odpowiedzi będziesz widział dane z roku poprzedniego.

  2.
  Opracuj odpowiedzi w jak najlepszy i rzetelny sposób.

  Dzięki zaangażowaniu odpowiednich osób, wykorzystaniu danych z poprzedniego roku, funkcjonalności konsultacji możesz przygotować wyczerpującą i wiarygodną odpowiedź na każde pytanie.

  3.
  Przydziel odpowiednie osoby do zespołu

  AdaptiveBION umożliwia przypisanie odpowiednich osób do udzielania odpowiedzi oraz ich weryfikacji i akceptacji. Tworząc strukturę projektową zespołu możesz w łatwy sposób monitorować i koordynować postęp prac.

  4.
  Kontroluj postęp prac

  AdaptiveBION pozwala na bieżąco śledzić statusy poszczególnych pytań, zaangażowanie poszczególnych osób, a także dostrzegać elementy wymagające szybkiej reakcji. Dzięki notyfikacjom mailowym zespół informowany jest o przebiegu procesu.

  5.
  Weryfikuj na bieżąco i pracuj niezależnie.

  Wypełnianie kwestionariuszy może odbywać się równolegle na poziomie udzielania odpowiedzi i akceptacji pozostałych obszarów. Dzięki wielopoziomowej akceptacji możliwa jest weryfikacja odpowiedzi zgodna z wewnętrznym systemem kontroli wewnętrznej danej organizacji.

  6.
  Wygeneruj odpowiedzi do plików

  Zakończ proces wypełniania kwestionariuszy poprzez ostateczną akceptację kwestionariuszy i wyeksportowanie gotowych odpowiedzi do plików KNF. Zebrany materiał z danego roku będzie solidną bazą wiedzy do kolejnej oceny wykonywanej w narzędziu AdaptiveBION.

  Icon
  JAK TO DZIAŁA?

  Wszystko w jednym narzędziu!

  Ocena BION jest bardzo ważnym, czasochłonnym procesem, wymagającym zaangażowania wielu jednostek w całej organizacji. Odpowiedzi opracowywane są równocześnie przez wieloosobowy zespół, dlatego tak ważna jest skuteczna koordynacja procesu oraz monitoring jakości i wiarygodności danych, które potem przekazywane są do KNF.

  AdaptiveBION

  Korzyści

  1.
  Możliwość wypełniania kwestionariusza kliku spółek jednocześnie

  2.
  Tworzenie połączeń dla zgodnych pytań z poprzednich lat

  3.
  Tworzenie struktury projektowej i koordynacja prac zespołu

  4.
  Efektywne wsparcie pracy zespołowej nad pojedynczym pytaniem

  5.
  Wieloetapowy proces przygotowania odpowiedzi

  6.
  Wielopoziomowa akceptacja

  7.
  Śledzenie statusu prac w czasie rzeczywistym

  8.
  Zmniejszenie kosztów procesu nawet o 75%

  9.
  Skrócenie procesu wypełniania ankiet nawet o 50%